050-5437134 | ealaw10@walla.com

עו"ד ארז אמיגה – עו"ד תעבורה

עבירות תעבורה הינן מהאופייניות והנפוצות ביותר בישראל. כמעט כל אחד מאיתנו מצא את עצמו פוגש שוטר בזמן הנהיגה, נאלץ להסביר את התנהגותו ונהיגתו ואף לעמוד בפני שופט תעבורה. החלטת המשטרה ובית המשפט יכולה להיות קריטית ובעלת השלכות ומשמעויות רבות, שכן רבים מאיתנו מסתייעים ברכב ע"מ להגיע ממקום למקום ולנהל את חיינו היומיומיים. לכן, ישנה חשיבות רבה לסיוע וליווי משפטי מקצועי ע"י עו"ד מיומן המתמחה בדיני תעבור ובקיא במגוון החוקים והתקנות כאשר אתם עומדים לדין בגין עבירות מסוג זה ומנסים להסביר את עצמכם בפני המשטרה ובית המשפט.

עבירות תעבורה

עו"ד ארז אמיגה ייצג לאורך שנות עבודתו הרבות רבים וטובים שעמדו בפני קנסות, שלילת רישיון זמנית ואף גרוע מכך בגין עבירות תעבורה שונות. בין העבירות העיקריות בהן מטפל עו"ד אמידה במקצועיות וביסודיות ניתן למצוא:

• ייצוג נאשמים בגין נהיגה בשכרות ו/או נהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים – צעירים רבים היוצאים לבלות בערבים נוטים לשכוח את עצמם, לשתות ולצרוך חומרים המונעים מהם להיות במצב מודעות מלא בזמן הנהיגה. עו"ד אמיגה סייע לרבים מהצעירים הללו להימנע מענישה מחמירה ומפסילת רישיון לשנים רבות, מזער עבורם את הנזקים המשפטיים ואף עזר להם לקחת אחריות על מעשיהם ולהכיר בהשלכותיהם.

• נהיגה בזמן פסילת רישיון – נהגים רבים שפסלו להם רישיון באופן זמני או לצמיתות נאלצים, בעקבות אירועי חיים כאלו ואחרים, לנהוג בזמן פסילת רישיון. הדבר מהווה עבירת תעבורה חמורה, והדרך אל בית המשפט בעקבותיה הינה קצרה וישירה, מה גם שהעונש על נהיגה בזמן פסילה הינו חמור ביותר וכולל בין השאר פסילות ארוכות וממושכות ואף מאסרים בפועל. עו"ד אמיגה ליווה נהגים רבים שנהגו בזמן פסילת רישיון, סייע להם להוכיח את צדקתם ולצאת מבית המשפט כשידם על העליונה או למזער ככל הניתן את הענישה, להתחמק מעונשי מאסר בפועל ומפסילות ממושכות.

• נהיגה מסוכנת – סעיף זה כולל עבירות של נהיגה במהירות מופרזת, יציאה לעקיפות מסוכנות בניגוד לחוק, אי ציות לתמרורים, סיכון הולכי רגל וכיו"ב. כמעט כל אחד מאיתנו מצא את עצמו מאחורי ההגה, נוהג באופן רשלני ומסוכן מעט. אלו מאיתנו שנתפסו, נאלצים להתמודד עם ההשלכות, החל מקנסות ועד פסילת רישיון ועמידה לדין. סיועו המשפטי המסור של עו"ד אמיגה עזר לרבים מלקוחותיו לצאת עם ענישה מינימאלית בגין עבירות אלו ואפשר את חזרתם אל מאחורי ההגה במהירות רבה ואף זיכוי מאישומים וביטולם במקרים רבים אחרים, בהם הצליח עו"ד אמיגה לשכנע את התביעה המשטרתית כי בתיק קיימים ליקויים רבים ועבודה בניגוד לנהלים של השוטרים, זאת מתוך הכרת החוק ונהלי המשטרה על בוריין.

• סיוע משפטי בגין קנסות – עו"ד אמיגה עוזר ללקוחותיו להתמודד עם הביורוקרטיה של המרכז לגביית קנסות ומסייע להם להוכיח כי הקנס וגובהו הינם בלתי מוצדקים. רבים מלקוחותיו שמצאו עצמם נאלצים לשלם קנס לא מוצדק ונעזרו בשירותיו הצליחו להוכיח את צדקתם ולבטל לחלוטין את הקנס, לבטל את תוספות הריבית והפיגורים הרבות אשר נלוות למקרים אלו ואשר מוטלים על ידי המרכז לגביית קנסות, כמו גם חלוקת סכום החוב לתשלומים ופריסתו בצורה רחבה והסדר תשלומים מול המרכז לגביית קנסות.

עו"ד ארז אמיגה – מומחיות בדיני תעבורה

עו"ד ארז אמיגה, עו"ד מקצועי ומסור שבקיאותו הרבה בדיני וחוקי התעבורה אינה מוטלת בספק וידיעותיו בתחום הינן עשירות ומגוונות, צבר לאורך שנות עבודתו הרבות וותק וניסיון וסייע לרבים מלקוחותיו להימנע מענישה בגין עבירות תעבורה או לספוג ענישה מינימאלית וזמנית בלבד. יכולותיו המשפטיות, כמו גם אופן עמידתו בפני בית המשפט וכישוריו הרטוריים, לצד יחס הוגן ואדיב לכל לקוח ומחיריו הנוחים, הפכו אותו לשם דבר בתחום דיני התעבורה ולעו"ד פופולארי במיוחד. אם גם אתם עומדים בפני הליכים מנהליים, מנהלתיים ומשפטיים בגין עבירת תעבורה ומרגישים כי נעשה לכם עוול או שאתם זקוקים לסיוע משפטי, אל תחכו. התקשרו עכשיו אל משרדו של עו"ד אמיגה ונשמח לעמוד לשירותכם. הפגישה הראשונה הינה ללא תשלום וללא התחייבות..