050-5437134 | ealaw10@walla.com

אודות

עו"ד ארז אמיגה, עו"ד מקצועי עם רזומה עשיר ומגוון, מתמחה בדיני תעבורה, והדין הפלילי ייצג לאורך שנות עבודתו הרבות לקוחות רבים, הן בעת הליכים בבית המשפט לתעבורה בעבירות שונות על פי פקודת התעבורה, והן בהליכים פליליים נגדם, תוך הגנה על לקוחותיו בכל מחיר והפגנת ידע ובקיאות מעמיקה ברזי החוקים, תקנות וניואנסים שונים, והתחייבות לייצג כל הלקוח באופן מקצועי ואישי עד למימוש מלוא הזכויות המשפטיות, מתוך הבנה מעמיקה בכל המרכיבים המשפטיים ומחויבות ערכית וחברתית.

עו"ד אמיגה מייצג בהצלחה נאשמים רבים בכל בתי המשפט ברחבי הארץ ובכל הערכאות, החל מבתי משפט השלום, תעבורה, דרך בתי המשפט המחוזיים ועד לבית המשפט העליון.

בין מגוון התחומים בהם מתמחה עו"ד אמיגה ניתן למצוא:

ייצוג בעת הליכים פליליים – הליכים פליליים שנפתחים נגדכם יכולים לשנות את חייכם מקצה לקצה. בין אם מדובר בעבירות מין, רכוש, אלימות, סמים או כל עבירה אחרת בעלת גוון פלילי, סיוע וליווי משפטי, חקירות, מעצרים, שחרורים וכיו"ב. ייעוץ משפטי בידי עו"ד מקצועי לא רק מומלץ, אלא מתחייב מהמציאות המורכבת איתה אתם מתמודדים. עו"ד אמיגה צבר וותק רב בתחום הדין הפלילי, ויסייע עבורכם ככל שיידרש החל משלב ייעוץ לפני החקירה, הן בשלב החקירה, הן בהליכי המעצר ועד שלב המשפט, במידה ויתקיים.

עבירות תעבורה – רישיון הנהיגה הינו חיוני לניהול חיינו היומיומיים, אולם רבים מאתנו מצאו את עצמם מסבירים לשוטרים ולשופטי התעבורה את התנהגותנו מאחורי ההגה. בין אם מדובר בנהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, נהיגה בזמן פסילה, דו"חות משטרה, ברירות משפט, פסילה מנהלית, החזרת רכב ועוד. עו"ד אמיגה ישמח לסייע לכם לשוב אל מאחורי ההגה ולייצג אתכם בפני המשטרה ובית המשפט לתעבורה, משרד הרישוי והמכון הרפואי.

ייצוג מול משרד הרישוי – משרד הרישוי הינו גוף ביורוקרטי הנוטה לסרבול. עו"ד אמיגה עזר ללקוחותיו הרבים לקבל את רישיונם בחזרה וניהל עבורם את כל ההליכים מול משרד הרישוי במהירות וביעילות: טיפול בשיטת הניקוד, ביטול ומחיקת נקודות, פסילת רישיון ע"י המכון הרפואי, ועדות ערר, מרכז לגביית קנסות ועוד.

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (רחוב הארבעה) – הבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים אף פעם לא נעימות וכרוכות לא אחת במבדקים ומבחנים נוקשים, כמו גם פגישות וועדות של אנשי מקצוע בתחומי רפואה שונים, הפסיכולוגיה, הפסיכיאטריה וכו'. עו"ד אמיגה יסייע לך להגיע למכון הרפואי בצורה הטובה ביותר, תוך הכנתך לקראת ההליכים העומדים בפניך בבדיקות ומבחנים אלו, זאת מתוך מטרה להגיע מוכן ככל האפשר למבדקים, דבר אשר יכול לשפר בצורה ניכרת ביותר את הסיכוי לעבור עת המבדקים ולשמור על הרישיון.

עו"ד ארז אמיגה אף מייצג בוועדות הערר הרפואיות על המכון הרפואי אשר מתקיימות בבית החולים תל השומר, זאת בהצלחה רבה , היות וניסיונו הרב בתחום תורם באופן רב ביותר להצלחה בוועדות ערר אלו ומסיי רבות להשבת הרישיון. ליטיגציה מקצועית והופעה מרשימה בכל ערכאות המשפט, בכל רחבי הארץ, מתוך הכרת המטרה והסוגיות המשפטיות לעומקן.

פיצוי כספי לנפגעי תאונות דרכים – רבים שמצאו את עצמם בצד הנפגע נאלצים להתמודד עם הוצאות רפואיות גבוהות, כמו גם ניסיון לרפא את הנפש מהטראומה. עו"ד ארז אמיגה מסייע לנפגעי תאונות דרכים לקבל את פיצוי הכספי המגיע להם מחברות הביטוח ושאר הגופים האחראים, ובכך מבטיח להם את היכולת לממן טיפול מקיף ואיכותי.

ייעוץ משפטי מקצועי  פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו נאלצים להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ומומחה בתחומו. בין אם מדובר בהליכים מתחום דיני התעבורה, הליכים פליליים ובין אם מדובר בייעוץ בעקבות תאונת דרכים בה נפגעתם או נפגע מי מקרובכם, סיוע משפטי של עו"ד מקצועי, מסור ומיומן המכיר את רזי המערכת המשפטית ואופן פעולתה יכול לעשות את כל ההבדל עבורכם, לסייע בידכם למצות ולממש את מלוא זכויותיכם במלואן, להפחית עד למינימום ברמת הענישה ואף לבטלה כליל.

עו"ד ארז אמיגה – מקצועיות ומצוינות משפטית
עו"ד ארז אמיגה, עו"ד מקצועי ומיומן, צבר לעצמו שם כעו"ד מומחה בתחום דיני התעבורה והדין הפלילי, וסיועו המשפטי ללקוחותיו הרבים היה יקר, משמעותי ובעל ערך. בקיאותו הרבה והיכרותו המעמיקה עם מגוון החוקים והדינים הרלבנטיים, יכולותיו הרטוריות הגבוהות וראייתו החדה וארוכת הטווח, כמו גם יחסו ההוגן ללקוחותיו, תוך חתירה לתוצאה הטובה ביותר עבורם, הפכו אותו לעו"ד פופולרי במיוחד בקרב קהל לקוחותיו ומעבר לו. משרדו מציע מענה חכם ומקצועי למקרים מורכבים כפשוטים, תוך שימוש באסטרטגיה יעילה ויצירתית, בעל ידע, בקיאות מעמיקה וכלים לניהול מו"מ, אשר יניבו את ההישגים המשפטיים הטובים ביותר, בשילוב ליווי אישי ואמין עד להשגת האינטרס האישי וקבלת תוצאה מקסימלית.

נשמח לסייע לכם בכל עת